Úvod / Produkty a služby / Twiggy FlapJack a Ovesné
Twiggy FlapJack a Ovesné

Twiggy FlapJack a Ovesné

TWIGGY FLAPJACK

Jsou plné živin. Nejvyšší podíl na složení tyčinky mají ovesné vločky a jedná se tak o lahodnou energetickou tyčinku, která je navíc zdrojem vlákniny a beta-glukanů. Vláknina má blahodárné účinky zejména pro naše zažívání, ale příznivě působí také proti vzniku kardiovaskulárních onemocnění a obezitě. Beta-glukany mají prokazatelný zdravotní účinek, neboť snižují hladinu cholesterolu v krvi a podílí se na podpoře imunitního systému.

 

Tyčinka neobsahuje mléčné produkty a je vhodná pro vegetariány a vegany. Vzhledem k těmto vlastnostem by tyčinka TWIGGY- Flapjack rozhodně neměla chybět v našem jídelníčku.


TWIGGY OVESNÉ S PROTEINEM

Představují spojení toho nejlepšího z proteinových a ovesných tyčinek. Jsou plné kvalitního proteinu, který napomáhá při budování svalové hmoty a vlákniny nezbytné pro správné zažívání. Tyčinka je vhodná před tréninkem či po něm a jako svačinka bohatá na živiny a vitamíny kdykoliv, kdy na ní máte chuť. Volit můžete z několika lahodných kombinací - jahody a mandle, maliny a borůvky, banán a čokoláda či ořech a čokoláda. Výrobky oceněné značkou „KLASA"

Sídlo společnosti

EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o.
Trojanova 1566, 274 01 Slaný
Tel.: 312 500 410, Fax : 312 527 493
IČO 46348581, DIČ CZ46348581

Nahoru